Anasayfa Araç Link - Firma Ekle
Reklam
Yazdır e-Posta
    ARAÇ SERVİS, MÜŞAVİRLİK, SİGORTA ACENTASI, YEDEK PARÇA SATIŞ
    FİRMA SAHİPLERİ / YETKİLİLERİ veya KULLANICILARIMIZA

       

        Sayın Yetkili / Kullanıcı

 

        Araç muayenesi işleminin özelleşmesi ile birlikte araç sahiplerinin bu konudaki kaygıları da artmıştır. Sitemiz araç muayenesi konusunda araç sahiplerinin ihtiyaç duyacağı bilgiler içermektedir. Bunun yanında forum bölümünde üyeler soru ve sorunlarını paylaşabilmektedir.

 

       Yeni oluşturulan Araç Firmaları ( Müşavirlik, Muayene takip, servis, sigorta acentası, yedek parça vs... ) bölümünde çalışma alanı araçlarla ile ilgili olanlara yönelik sitemizin binlerce ziyaretçisine kendilerini tanıtma fırsatını sunmuş bulunmaktayız.

 

         ÜCRETSİZ olarak Firmanızı kayıt ettirebilirsiniz. Firmanız bir ziyaretçimiz tarafından kaydedilmiş ise veya kayıt ettiğiniz bilgileri değiştirebilmek istiyorsanız; sitemize yine hiç bir bedel ödemeksizin üye olduğunuzda Firmanızın bilgileri değiştirme talebiniz en kısa sürede karşılanacaktır.

        Yine forum bölümümüzde forum kurallarına uygun niteliklerde olmak koşuluyla Firmanızın yaptığı faaliyetlerle ilgili tanıtım yapabilmeniz mümkündür.

 

Çok az bir emek harcayarak yapacağınız bu faaliyetler sizlere yeni müşteriler olarak geri dönecektir. Eğer firma ilgilisi değilsenizde ihtiyacı olan araç sahibinin ilgili firmaya ulaşmasına ve ( Firma hakkındaki yorumlar ve verilen notlar sayesinde ) bilgi sahibi olmasına vesile olursunuz.

İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Üye olmaksızın Firma (Link) Eklemek için ( Sitemizde oluşabilecek güvenlik problemleri nedeniyle üye olmaksızın Firma kaydı kaldırılmıştır)

(Üye olmadığınız takdirde kaydın üzerinde değişiklik yapamazsınız)

http://arac.muayenesi.com/servis.html

  

Üye olup kayıt olmak için

 

http://arac.muayenesi.com/component/user/?task=register

  (üye olduktan sonra "Anahtar Fikirler" bölümündeki "Araç Firmaları" linkini tıklayarak veya direkt olarak http://arac.muayenesi.com/servis.html linkini tıklayarak Firmanızı ekleyebilirsiniz.)
 
Telif Hakkı © 2008 - 2018 Arac.Muayenesi.com . Tüm Hakları Saklıdır.
Araç Muayene ve araç sorgulama ile ilgili bilgiler bulunmaktdır.